يكشنبه 22 تیر ماه 1399
Module Border Module Border
  سیاسی 

مافیای کُشر(2)

[بلاهای صهیونیسم]

سازمان‌های مجری کُشر

علامت (U) توسط Union of Orthodox Jewish Congregations اتحادیه یهودیان ارتدوکس که مرکزش در نیویورک، خیابان هفتم شماره ۳۳۳ است اداره می‌شود. این اتحادیه حامی سفت و سخت اسرائیل است.

این طرح مافیایی این‌گونه عمل می‌کند که اتحادیه با شرکت‌ها تماس می‌گیرد و به صاحبان آن‌ها اخطار می‌کند که اگر محصولاتشان را به گواهی کُشر نرسانند یا به عبارتی مناسب برای خوردن جامعه یهودیان نکنند از طرف تمامی یهودیان بایکوت می‌شوند. تخمین زده می‌شود که اتحادیه ۸۵ درصد این شغل مافیایی صدور گواهی علامت یو را در اختیار دارد. این اتحادیه تا این تاریخ ۱۲۰۰ خاخام را در سراسر آمریکا استخدام کرده است. شرکت‌های مواد غذایی اول باید مبلغ سرسام‌آوری بابت درخواست‌نامه خود پرداخت کنند و بعد سالانه مبلغ هنگفتی تحت عنوان کپی‌رایت علامت یو و مشابه آن بپردازند. ثانیاً هر بار که خاخامی جهت بازرسی محصولات می‌آید شرکت‌ها باید یک مبلغ جداگانه پرداخت کنند. شرکت‌های غذایی آمریکا مجبور هستند که بیلیون‌ها دلار به چند سازمان یهودی ارتدوکس پرداخت کنند تا این اقلیت، محصولاتشان را بخرند؛ یعنی همه ۳۰۰ میلیون نفر جمعیت مجبورند که مالیات کُشر را به این کمتر از یک درصد پرداخت کنند. شرکت‌های غذایی مشخصی نیز موظف هستند که خاخامی را به‌طور تمام‌وقت با حقوق‌های بالا استخدام کنند. میزان پولی که مصرف‌کنندگان به شرکت‌های مواد غذایی از زمان آغاز این طرح پرداخت کرده‌اند معلوم نیست ولی تخمین زده می‌شود که در ردیف بیلیون‌ها دلار باشد. هم شورای یهودیان ارتدوکس و هم شرکت‌های مواد غذایی این رقم را سری نگه‌داشته‌اند.

طبق تعریف Wikipedia یونیون از طرفداران مذهب صهیونیست و یهودی است و برنامه‌های مطالعاتی مذهبی که در مرکز اسرائیل است را تداوم می‌دهد. در تعریف مذهب صهیونیست هم آمده است: پشتیبانی از تأسیس دولت یهودی در سرزمین اسرائیل (فلسطین اشغالی).

در سال ۱۹۶۰ فقط ۲۲۵ شرکت بودند که مالیات کُشر پرداخت می‌کردند. این تعداد در سال ۱۹۶۶ به ۴۷۵ رسید و تا سال ۱۹۷۵، ۸۰۰ شرکت شدند. بیش از ۱۶ هزار محصول به سازمان‌های خاخامی (حاخامی) برای گرفتن برچسب کُشر پرداخت می‌کنند. طبق گفته The Chicago Jewish Sentinel (نگاهبانان یهودیان شیکاگو) در سال ۱۹۸۸ فروش محصولات کُشر بالغ‌بر ۳۰ بیلیون دلار در سال بود که در سال ۲۰۰۰ این اخاذی به یک تریلیون دلار رسید. منتقدین با استهزا کشور آمریکا را، ایالات کُشر متحده آمریکا یا UKSA می‌نامند.

متذکر می‌گردد که اتحادیه جماعت یهودیان ارتدوکس ۱۲۰۰ شرکت یعنی ۸۰ درصد کسب و کار را در آمریکا در اختیار دارد.

دومین سازمان یهودی بزرگ که متعلق به حاخام برنارد لوی Bernard Levy است، « Committee For the Furtherance of Torah Observance کمیته پیشبرد اجرای تورات» می‌باشد که علامت (K) را استفاده می‌کند. محصولات شرکت‌های کانادایی با علامت (COR) نشان داده می‌شود که Council of Orthodox Rabbis این مالیات‌ها را کسب می‌کند.

از دیگر سازمان‌های کلاه‌بردار در آمریکا Metropolitian Kashruth Council of Michigan است که مجوز علامت (MK) را صادر می‌کند و مالیات هنگفتی را از تمامی غیر یهودیان که مجبور به پرداخت آن هستند می‌گیرد.

مسیحیان منتقد می‌گویند: اگر مسیحیان همین سیاست را پیش می‌گرفتند و به اسم مذهب، علامت (C) را به نشانه مسیحیت (Christian) بر روی کالاها می‌زدند و شرکت‌ها را وادار به این کار می‌کردند، یهودیان علیه آن به‌پا می‌خواستند ولی مسیحیان به خاطر ترس از برچسب ضد سامی Anti Semitism و ضد یهودی ساکت هستند.

کُشر در دیگر کشورها

در جهان بیشتر کشورهایی که از آمریکا و کانادا مواد غذایی از قبیل برنج، گندم، ذرت، گوشت مرغ و گاو و سویا ووارد می‌کنند مواد کُشر می‌خرند. چین مقام اول را در واردات مرغ از آمریکا دارد و Holy Farms به آن‌ها مرغ‌های کُشر شده می‌فروشد یعنی چینی‌ها بیلیون‌ها دلار مالیات کُشر پرداخت می‌کنند.

خبر شوک‌آور دیگر اینکه «شورای خاخامی» به‌ نام Rabbinical Councils پشت این طرح مافیای کُشر نه فقط در آمریکا بلکه در کشورهای غربی قرار دارد. این فقط مشکل کانادایی‌ها و آمریکایی‌ها نیست بلکه ملت هر کشوری با داشتن جمعیت ارتدوکس یهودی مورد اخاذی قرار می‌گیرد. به‌عنوان‌مثال مکزیک به خاطر وارد شدن در NAFTA-North American Free Trade Agreement با این مشکل به طور سیل‌آسا مواجه شده است به‌طوری‌که ۱۰۰ میلیون مکزیکی که بیشترشان کاتولیک هستند باید این مبلغ را به یهودیان ارتدوکس پرداخت کنند.

آرژانتینی‌ها که نان مخصوص کاس کاس خود را با گندم کُشر شده درست می‌کنند، ایتالیایی‌ها که ماکارونی و پیتزای خود را از همان منبع پخت می‌کنند به پیروان ضد مسیح خود یعنی پیروان تالمود مالیات می‌دهند.

مسلمانان آفریقای شمالی و خاورمیانه (ارض الانبیا) گندم، برنج و گوشت گوسفند کُشر شده وارد می‌کنند. مسلمانان در جهان موقع شام دور هم جمع می‌شوند و با خوردن برنج و نان کُشر شده خاخام‌های کلاه‌بردار تصور می‌کنند که مشمول برکت پروردگارشان شده‌اند غافل از آنکه پول آن‌ها را که مالیات کُشر را تشکیل می‌دهد به اسرائیل می‌فرستند تا مسلمانان را بکشد و این در حالی است که یهودیان در کتاب تالمود، غیر یهودیان را حیوان و کشتن آن‌ها را جایز و دزدی مال آن‌ها را حلال و کشتن آن‌ها را بدون کیفر و مکافات می‌دانند.

تنها راه، آگاه کردن مردم از این اخاذی و کلاه‌برداری است. آمریکایی‌ها مطمئناً نمی‌خواهند که برای آب کُشر، قهوه کُشر و کیسه‌های پلاستیکی کُشر پول اضافی بدهند؛ بنابراین آیا هیچ وکیل زیرکی در آمریکا یا در جای دیگر پیدا می‌شود که پرونده‌ای را علیه این کلاه‌برداری به جریان اندازد و پول مردم را که سال‌ها از آن‌ها به‌طور غیرقانونی گرفته شده بازگرداند؟


منابع:

http://www.rense.com/general24/koshernostra.htm

http://www.chabad.org/parshah/article_cdo/aid/763078/jewish/Luxury.htm

http://www.jewishagency.org/jewish-community

http://radioislam.org/judaism/kosher.htm

http://ystc.ir

 

Module Border Module Border
ورود |عضويت
با ذکر منبع بلامانع است
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا