يكشنبه 22 تیر ماه 1399
Module Border Module Border
  سیاسی 

آمریکا پس از پایان جنگ جهانی دوم بیش از 30 میلیون نفر را کشته است

سایت اینترنتی گلوبال ریسرچ کانادا در آماری جالب اعلام کرد که آمریکا در نتیجه جنگ‌های متعدد خود در گوشه و کنار دنیا بعد از پایان جنگ جهانی دوم تاکنون بیش از 30 میلیون نفر را به کام مرگ فرستاده است.

 سایت اینترنتی گلوبال ریسرچ کانادا در آماری جالب اعلام کرد:

 که آمریکا در نتیجه جنگ‌های متعدد خود در گوشه و کنار دنیا بعد از پایان جنگ جهانی دوم تاکنون بیش از 30 میلیون نفر را به کام مرگ فرستاده است. این سایت خبری با اعلام این مطلب خواستار توقف حمایت‌های آمریکا از جنگ‌هایی شد که در گوشه و کنار دنیا به بهانه‌های مختلف از جمله مبارزه با جنایت‌های ضد انسانی به راه می‌اندازد.


این سایت خبری در گزارش دیروز خود عنوان کرد که آمریکا همچنان به اعزام نیروهای خود به دولت‌های ضعیف مانند افغانستان و عراق ادامه می‌دهد، این در حالی است که برخی نمایندگان آمریکایی مانند جان مک کین خواستار اعزام بیش از 20 هزار نیروی نظامی این کشور جهت پایان دادن به جنگ سوریه هستند ، اما حمایت نظامی که آمریکا در طول تاریخ و در جنگ جهانی دوم آن را در پیش گرفته، برای ملت‌های دیگر مصیبت‌بار بوده است.


بنابراین گزارش ایده هلی برن نیروهای نظامی آمریکا به یکی از نگران کننده‌ترین مسائل در نظر ملت‌های دیگر تبدیل شده است، بر اساس آمارهای موجود تعداد کشتار انسان ها به دست آمریکا بعد از جنگ جهانی دوم با تعداد تلفات تجاوز های کشورهای مختلف در طول 240 سال برابری می کند.


این سایت خبری توضیح می‌دهد که حدود 90% از 30 میلیون نفری که در نتیجه اقدامات آمریکا پس از جنگ جهانی دوم کشته شده اند، غیرنظامی بودند
.

این در حالی است این کشور در 201 جنگ از کل درگیری های مختلف در جهان که تعداد آن ها از پایان جنگ جهانی دوم تا سال 2001 میلادی 240 مورد بوده؛ شرکت داشته است. درگیری هایی که بالغ بر 27 میلیون نفر را به کام مرگ فرو برده است. این آمار البته مربوط به قبل از حمله آمریکا به عراق و افغانستان است.

http://www.mashreghnews.ir/fa/news/508885

 

Module Border Module Border
ورود |عضويت
با ذکر منبع بلامانع است
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا